FOLIA STRETCH

Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych na całym świecie. W porównaniu z innymi produktami opakowaniowymi cena folii stretch jest bardzo atrakcyjna. Stąd też sprzedaż tego produktu stale rośnie i w ciągu ostatnich lat rynek folii stretch bardzo się rozwinął. Folia używana jest głównie do owijania palet i tym samym zabezpieczania większości ładunków i przesyłek. Wykorzystywana jest nie tylko w celach przemysłowych, ale również do użytku domowego. Folia wielowarstwowa charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi tj. rozciągliwość, sprężystość oraz kleistość, pozwalającymi na odpowiednie zabezpieczenie ładunku na paletach, przy jednocześnie obniżonym zużyciu folii.

W swojej ofercie posiadamy:
• folia stretch ręczna – służy do ręcznego owijania towaru na paletach. Folie ręczne o niższych grubościach najlepiej sprawdzają się przy asortymentach lekkich o zaokrąglonych kształtach (np. butelki plastikowe), natomiast folie o grubościach wyższych używane są przy zabezpieczaniu asortymentów ciężkich takich jak cegły, kostki brukowe, artykuły metalowe;
• folia stretch maszynowa – służy do owijania towaru na paletach za pomocą automatów owijających. W zależności od potrzeb Klienta folię maszynową dostarczamy w różnych grubościach oraz szerokościach;
• folia stretch Jumbo – to wysokiej jakości folia wielowarstwowa. Służy do konfekcjonowania, czyli przewijania na folię ręczną. W zależności od potrzeb Klienta folię Jumbo możemy zaproponować w grubościach i szerokościach o różnych parametrach.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o przesłanie informacji poprzez formularz kontaktowy, który produkt Państwa interesuje z określeniem ilości. Przesłane dane pozwolą przedstawić Państwu pełną ofertę zawierającą cenę oraz wyznaczyć terminu realizacji dostawy.

to top button
pl_PLPolish
pl_PLPolish
UA-119047779-1