Kim jesteśmy

Poznaj nas bliżej

NASZA HISTORIA

Lata doświadczeń

KIRK Prodimex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa od 1984 roku, jesteśmy profesjonalną firmą dystrybucyjną, mającą na celu dążenie do doskonałości w zakresie obsługi naszych klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. Cel ten osiągamy poprzez współpracę z najlepszymi koncernami, producentami w swojej branży, wysokiej kulturze organizacyjnej oraz zaangażowaniu wszystkich pracowników w rozwój naszej firmy.

Specjalizujemy się w dystrybucji stałych ekopaliw (pellet, brykiet torfowy), konfekcjonowania ręcznej i maszynowej foli stretch oraz dystrybucji granulatów i regranulatów jak również artykułów metalowych i konstrukcji stalowych dla budownictwa i przemysłu. Dzięki temu, że wśród naszych partnerów handlowych znajdują się sprawdzeni dostawcy, jesteśmy w stanie oferować Państwu produkty nie tylko w szerokiej gamie, ale także w atrakcyjnych cenach. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów, zapewniająca maksymalizację korzyści wynikających ze współpracy z KIRK Prodimex poprzez atrakcyjną ofertę handlową, profesjonalną obsługę i bardzo dobrą logistykę.

MISJA

Doświadczenie, rzetelność, elastyczność

Nasze duże doświadczenie w branży, skoncentrowanie na potrzebach klientów, całkowita rzetelność i przejrzystość transakcji, a także liczne pozytywne opinie powodują, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w prowadzeniu interesów.

Zostaw wiadomość

Adres

ul. Marszałkowska 80

00-517 Warszawa

Email: biuro@kirk.pl

to top button
pl_PLPolish
pl_PLPolish
UA-119047779-1